• توضیحات محصول

  “اکنون می توانید وردپرس بلاگی خود را به یک گالری بسیار زیبا و شیک با امکانات  و شخصی سازی حرفه ای تبدیل کنید.دیپ فوکوس تمامی ویژگی های خیره کننده را برای ایجاد یک مدیریت محتوای جذاب برای شما فراهم می کنید”

  جمله ی عجیبی نیست.یکی از مهمترین انتخاب ها برای یک مدیر سایت، داشتن یک قالب مناسب و حرفه ای است.منظور از حرفه ای نه پیچیده، منظور پارامتر هایی است که ما در ادامه با معرفی یکی از زیباترین پوسته های طراحی شده توسط الگانت تمز به آنها اشاره خواهیم کرد.

  پوسته ی وردپرس دیپ فوکوس یا DeepFocus یک قالب شرکتی  و نمونه کار تمام عیار حرفه ای است.شما باید قالب های قدیمی وردپرسی که دارای کد نویسی های قدیمی و بی مصرف هستند را کنار گذاشته و به سمت رشد و تعالی وبسایت خود و کسب و کار و تجارت خود بروید. پوسته ی DeepFocus با نام خود این را ثابت می کنید که بر تمرکز و توجه مخاطب تاکید بسیار دارد. می خواهد کاربران را به گونه ای کاملا رندانه به خود جذب کند. قالب دیپ فوکس با نمایش دادن تصویر خانگی جذاب و پرمحتوا، می تواند در روند افزایش رنک سایت خود به خاطر جذب حداکثری کاربران بسیار موثر باشد. آنچه که باید از این قالب دانست این هست که شیوه ی طراحی این پوسته شرکتی و گالری است.اما محتوای بلاگ مانند را می توان در پشت این نمای زیبا نیز نمایش داد.

  اولین معیار جلب توجه در این پوسته که بسیار زیبا طراحی شده است، وجود اسلایدر متحرک است.امروزه کمتر وبسایتی را مشاهده می کنید که از اسلایدر برای معرفی هر چه بیشتر وبسایت خود بی بهره باشد. قالب دیپ فوکوس این مورد را با ساده ترین شیوه در قالب جا سازی کرده است تا هم در بارگذاری سایت و قالب مشکلی به وجود نیاید و هم چهره ی سایت متناسب باشد.

  در بخش زیرین اسلایدر، شما می توانید یک شعار مناسب برای معرفی یک محصول، و یا سایت خود قرار دهید. در واقع شعار شما به صورت دو متن نقل قول وار در تنظیمات پوسته وارد می شود و در صفحه نخست سایت نمایش داده می شود. در ادامه به بخش میانی سایت که شامل سه ستون می باشد می رسیم.این سه ستون هر کدام به صورت بخشی مجزا در تنظیمات پوسته قابل تنظیم و تعریف هستند. در دو ناحیه اول یا دو ستون اول شما می توانید دو برگه به انتخاب خود برگزینید تا محتوای مطالب آن ها در این بخش نمایان شود. مطالبی که می تواند مناسب یک سایت شرکتی باشد نظیر ساز و کار های پشتیبانی سایت و یا خدمات ارائه شده توسط سایت می تواند در این قسمت قرار گیرید.

  در بخش و ستون آخر، همان طور که قبلا اشاره شد، قالب دیپ فوکوس در پس زمینه خود بلاگ را نیز به همراه دارد.شما در این بخش می توانید آخرین مطالب بلاگ سایت را در قالب پیمایش نمایش دهید.همچنین نوع مطالب برای هر دسته بندی خاص و تعداد مطالب جهت نمایش را می توانید از پنل تنظیمات پوسته نعیین کنید.

  در نهایت بعد از موارد فوق، به بخش نمایش نمونه کار ها، یا گالری تصاویر می رسیم. عنوان این بخش را به صورت دلخواه ” پروژه های اخیر” قرار دادیم و شما می توانید متناسب با نوع محتوای سایت، آن را تغییر دهید. تعداد قابل نمایش مطالب در این بخش را می توانید در تنظیمات پنل پوسته تعیین کنید.

  پوسته ی دیپ فوکوس مانند دیگر پوست های الگانت تمز دارای بخش های حرفه ای می باشد.یکی از این بخش ها وجود چندین برگه جدا و ویژه هست.

  اگر شما نمونه کار هایی برای نمایش دادن در سایت دارید و می خواهید به بهترین و زیباترین شیوه آن را نمایش دهید، برگه های نظیر نمونه کار چند ستونه که برای هر کدام شما می توانید نوع نمایش نمونه کار ها تعیین کنید انتخاب خوبی است. چند ستونه نمایش دادن، نمایش عنوان و یا چکیده از قابلیت های برگه نمونه کار می باشد. شما می توانید با بردن ماوس روی نمونه کار، دو آیکون که یکی برای لینک دادن به مطلب و دیگری باز کردن تصویر نمونه کار به صورت لایت باکس می باشد که زیبا اجرا شده و نمایش داده می شود.

  شاید شما در سایت بخشی را برای عضویت کاربرانتان راه اندازی کرده باشید، در این صورت نیاز به یک بخش برای ورود کاربرانتان خواهید داشت.نگران نباشید. ما برای این قسمت نیز فکر کرده ایم.شما می توانید یک برگه ورود و خروج ایجاد کرده و لینک آن را در قسمت فهرست قرار دهید تا به راحتی کاربران به سایت شما وارد شوند.

  اگر به جستجو های کاربرانتان اهمیت ویژه ای میدهید و دوست دارید مطالب وبسایت شما به صورت حرفه ای جستجو شود، شما می توانید از برگه جستجوی پیشرفته استفاده کرده تا کاربران شما با فیلتر گذاری بخش ها به مطالب خود دست پیدا کنند.

  اما این یک طرف قضیه است. شما با دریافت این پوسته به پکیج بزرگی از کد های کوتاه دست خواهید یافت. خود این پوسته دارای کد های کوتاه متنوعی است که نیاز شما را از نصب افزونه های غیر ضروری بی نیاز می کند.وجود کد هایی نظیر دکمه های متنوع با رنبگندی های گوناگون، ایجاد اسلایدر و زبانهای های مطالب، ایجاد باکس های رنگی، ایجاد جدول قیمت و پنل های فروش محصولات، ایجاد لیست های آیکون دار و …

  تا این مرحله ما به معرفی نمای ظاهری قالب پرداختیم و اینک باید به دیگر ویژگی های این پوسته نظیر کنترل پنل، ابزارک ها و … بپردازیم.

  قالب دیپ فوکوس یک جایگاه فهرست با قابلیت ایجاد فهرست های تو در تو یا آبشاری و همچنین یک جایگاه پاورقی پشتیبانی کامل می کند. کنترل پنل طراحی شده این پوسته، تمامی نیاز های شما را در رابطه با تنظیمات خاص برطرف می کند و کنترل همه چیز را به عهده شما واگذار می کند. اولین نکته در تنظیمات این پوسته، ترجمه شدن و راستچین شدن کامل آن می باشد به گونه ای که تمامی قسمت ها و راهنمایی های پوسته به زبان پارسی ترجمه شده است.

  در بخش عمومی تنظیمات پوسته، شما قابلیت تعیین و تعریف تنظیماتی نظیر آپلود لوگو، آپلود فاوآیکون، انتخاب ۵ رنگ مختلف با پسزمینه های مختلف برای قالب، تعریف نوع نمایش صفحه نخست سایت به صورت حرفه ای یا بلاگ، تنظیمات مربوط به جایگاه ها در صفحه ی نخست، تنظمیات اسلایدر شاخص و تعیین زمان حرکت آن، را دارید.

  در بخش تنظیمات ناوبری، تنظیماتی برای فهرست ها، برگه ها، دسته بندی ها و نوع مرتب سازی برگه ها و یا دسته بندی ها به صورت صعودی یا نزولی را می توانید تعریف کنید.

  بخش های دیگری نظیر تنظیمات طرح بندی، تنظیمات تبلیغات،رنگبندی سایت، سئو و پشتیبانی وجود دارند که هر کدام از این بخش ها خود دارای چندین زیر مجموعه هستند که هر کدام به صورت کامل در راهنمایی ان بخش معرفی شده است و شما می توانید به صورت کامل آن ها را مطاله فرمایید.

  برخی از امکانات پوسته:

  • طراحی زیبا و حرفه ای
  • پشتیبانی از html5 و css3
  • اسلایدر بسیار زیبا
  • پشتیبانی از ابزارک های الگانت تمز
  • نمایش گالری و یا نمونه کار در صفحه ی اصلی سایت
  • نمایش شعار سایت شما در زیر اسلایدر
  • کد های کوتاه فارسی شده برای استفاده های گوناگون نظیر، دکمه های دانلود، اسلایدر، ستون ها، تب ها و …
  • پشتیبانی از چندین قالب برگه جدا نظیر، برگه ی ورود و خروج اعضا،برگه گالری، برگه ی نمونه کار، برگه ی نقشه سایت، برگه ی تمام صفحه و …
  • پشتیبانی از نمایش آخرین مطالب در صفحه نخست و برگه های دلخواه
  • استفاده از قلم های زیبای فارسی و متناسب با پوسته
  • دارای ۵ رنگبندی مختلف برای انتخاب متناسب با سلیقه های مختلف
  • نمایش تصاویر نمونه کار و گااری به صورت لایت باکس و زیبا
  • دارای دو بخش ابزارک ویژه ( در سایدبار و در پاورقی)
  • ایجاد تنظیمات حرفه ای سئو بدون نیزا به نصب هیچ گونه افزونه ی اضافی و سنگین
  • به صورت کاملا واکنش گرا برای نمایشگر های مختلف و هوشمند
  • ترجمه کامل پنل تنظیمات پوسته به همراه راستچین سازی پنل تنظیمات پوسته

   

  بروزرسانی رایگان

  تمامی پوسته ها همیشه در آخرین وضعیت و هماهنگ با آخرین نسخه ی وردپرس بروزرسانی می شوند. همچنین تمامی مشتریان و خریداران، به راحتی می توانند آخرین نسخه ی بروز شده پوسته را کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی، دریافت کنند.شما با خیال راحت می توانید آخرین نسخه را دریافت و نصب کنید.

  کد نویسی امن و معتبر

  تمامی قالب های الگانت تمز، دارای کد نویسی کاملا معتبر و بهینه می باشند. تمامی استاندارد های معتبر در کد نویسی به خوبی رعایت شده و با قوانین WC3 هماهنگ می باشد. در حقیقت شما می توانید این بهینه سازی و اعتبار سنجی در کد نویسی را در همه قالب های الگانت تمز مشاهده کنید. کیفیت کار را در پیشنمایش آنلاین ببینید.

  پشتیبانی از مرورگر ها

  شما می توانید با خیال راحت، قالب را در همه مرورگر های رایج و معروف دنیا آزمایش کنید و ببینید که سازگاری قالب و فایل راستچین آن، با همه آن مرورگر ها سازگاری داشته و به خوبی و بدون خطا اجرا می گردد. پس کاربران وبسایت شما، بدون هیچ دغدغه ای از شما بازدید خواهند کرد.

  شخصی ساز حرفه ای

  تمامی قالب های الگانت تمز، دارای فایل بومی سازی برای ترجمه سایت به دیگر زبان های رایج دنیا ویا زبان های دیگر می باشد. فایل های موجود در دو فرمت رایج .po و .mo در پکیج دانلودی پوسته وجود دارد و به راحتی می توان، ترجمه مورد نظر خود را وارد فایل کرده و ذخیره و منتشر کنید. این کار به شما در صرفه جویی وقت و هزینه کمک می کند.

  تبلیغات موثر

  وجود جایگاه های مناسب برای تبلیغات، یک ضرورتی است که امروزه برای هر وبسایتی لازم می باشد. پوسته های الگانت تمز نیز از این قسمت به خوبی و به نحو مطلوبی استفاده کرده و جایگاه های مختلف در اندازه های گوناگون و ابزار های پیشرفته، راه اندازی کرده است که به راجتی از طریق تنظیمات پارسی پنل پوسته، می توان آن ها را ویرایش و تغییر داد.

  ابزاک های ویژه

  وجود جایگاه های ویژه برای قرار دادن ابزارک های وردپرس، جزء جدا نشدنی پوسته های وردپرس می باشد. پوسته های الگانت تمز، علاوه بر قرار دادن جایگاه های مختلف در سایدبار و پاورقی، ابزارک های متعددی نیز برای پوسته های خود طراحی و کد نویسی کرده است که به راجتی می توان بخش های مختلفی نظیر آخرین نوشته ها، دیدگاه ها و دیگر ابزارک ها را را وارد این نواحی کرده و آن ها را در پوسته به نمایش در آورد.

  بینهایت رنگبندی

  قالب های الگانت تمز، به صورت پیشفرض رنگبندی های مختلفی را برای پوسته های خود از یپش تعیین کرده است. با این وجود، گزینه های مختلفی برای قرار دادن و تعیین رنگبندی دلخواه برای پنل تنظیمات پوسته برای کاربران قرار داده شده است تا بتوانند به سادگی و با سلیقه خود، سایت خود را طراحی و منتشر کنند.

  قلم های پارسی

  یکی از دغدغه های اصلی هر کاربر پارسی زبان، عدم انتخاب قلم های پارسی برای قالب و همچنین در دسترس نبودن قلم های معتبر برای وب و هماهنگ نبودن آن ها با مرورگر های مختلف می باشد که تیم هیگز با شخصی سازی، بیش از ۶۰ قلم زیبای پارسی را به پوسته ها اضافه نموده است.

  پشتیبانی تمام وقت

  شاید گزینه اصلی در فروش هر محصول، وجود سیستم پشتیبانی قوی برای ارائه خدمات پس از فروش آن محصول باشد.تیم هیگز با افتخار پشتیبانی رسمی تمامی قالب های الگانت تمز را به صورت ویژه، به مشتریان خود ارائه می کند. تمامی پوسته های الگانت تمز با کیفیت اصل و اوریجینال به کاربر تحویل داده خواهد شد.

  طراحی کاملا واکنشگرا

  اکنون وبسایت خود را به زیبایی هر چه تمام تر در تمامی دستگاه ها مشاهده کنید. قالب زیبای دیپ فوکاس اکنون با استفاده از کد نویسی پیشرفته Css و کوئری های رسانه، خود را با دستگاه های هوشمند و انواع صفحه نمایشگر ها در اندازه های مختلف، هماهنگ می کند و به نمایش در می آید. مهم نیست شما با چه نوع وسیله ی هوشمندی و در چه اندازه ای سایت را مشاهده می کنید، مهم این است که هیچ لزومی به بزرگنمایی صفحه نمایش خود و یا اسکرول کردن به گوشه های سایت را ندارید. این همان ویژگی جذاب رسپانسیو می باشد.

  پنل مدیریت پارسی

  پنل مدیریتی پوسته های الگانت تمز، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید بر قسمت های مختلف پوسته کنترل داشته باشید، بدون اینکه حتی دانش یک خط کد نویسی داشته باشید. شما به راحتی می توانید تنظیماتی نظیر آپلود لوگو، تغییر فاوآیکون، تغییر رنبگندی های پوسته، تعیین و تغییر تعداد نمایش مطالب در بایگانی ها،قرار دادن و فعال یا غیر فعال کردن تبلیغات و همچنین بهینه سازی کلمات و عبارات کلیدی در سئو وبسایت خود را اعمال کنید. پس بعد از نصب و فعال سازی پوسته به بخش پنل تنظیمات پوسته رفته و تغییرات و تنظیمات دلخواه خود را اعمال کنید.

  پکیج کد های کوتاه

  شاید چینش و طراحی بخش های مختلف و برگه های وردپرس به این سادگی در دسترس نبوده است. با استفاده از مجموعه بزرگ کد های کوتاه یا Shortcode ها، می توانید به چینش المان ها و عناصر دلخواه خود بپردازید، بدون اینکه بخواهید خود را در انبوه کد های مختلف و پیچیده گرفتار کنید. امروزه کد های کوتاه زمان را برای شما کوتاه کرده و سرعت و دقت در طراحی را بالا برده است. قالب های الگانت تمز از این مجموعه بزرگ غافل نبوده و تیم هیگز با دقت و کیفیت، مجموعه کد های کوتاه را برای وردپرس پارسی بهینه و راستچین نموده است.

  قالب های برگه جدا

  قالب های برگه در تمامی پوسته های الگانت تمز وجود دارد و با همه آن ها هماهنگ شده است. در حقیقت هدف اصلی این برگه ها، ایجاد طرح های از پیش آماده برای راه اندازی بخش هایی که نیاز آن ها به صورت همیشگی در سایت احساس می شود، می باشد. به راجتی و با چند کلیک ساده می توانید برگه هایی نظیر نقشه سایت، نمونه کار های چند ستونه، بلاگ، گالری چند ستونه، ورود و عضیت کاربران، برگه تمام صفحه و جستجوی پیشرفته را برپا کنید

  15 دیدگاه


  1. faratechno خریدار پوسته

   سلام

   خسته نباشید

   چند تا سوال مهم راجع به قالب Deep Focus داشتم

   یکی این که چطور عنوان سایت رو تغییر بدم از قسمت سفارشی سازی رفتم ولی گزینه ای نبود.

   و این که چطور میتونم مطالبی که در صفحه اصلی هست رو ادامه مطلبش رو خذف کنم…


   1. msz.zarei مدیریت سایت

    سلام خدمت شما.
    به تنظیمات پوسته برید. همچنین شما می توانید در بخش پیشخوان وردپرس به تنظیمات رفته و نام و توضیح سایت رو تغییر بدید.
    در صفحه اصلی منظور بخش و بلوک های شعاری هست؟


  2. faratechno خریدار پوسته

   سلام
   ممنون از راهنماییتون.اون مشکل بر طرف شد…چطور میتونم وقتی موس رو می برم رو عکس اسلایدر مطلب رو کوتاه نشون بده؟؟ یعنی کل مطلب مربوط به اون عکس رو نشون نده.
   از قسمت چکیده نوشته رفتم و فعال کردم ولی تغییری ایجاد نشد.
   ممنون میشم راهنمایی کنید
   با تشکر


   1. msz.zarei مدیریت سایت

    میشه قالب رو به گونه ای دستکاری کرد که از مطلب چکیده در اسلایدر نمایش داده بشه. ولی این مورد رو تست کنید. وقتی شما مطلب خودتون رو می نویسید، از قسمتی که می خواهید جدا بشه، تگ رو از قسمت ویرایشگر وردپرس وارد نوشته کنید.
    توی تنظیمات پوسته هم تنظیم کنید از چکیده مطلب استفاده بشه.


    1. faratechno خریدار پوسته

     در قسمت تنظیمات پوسته deep focusگزینه ای برای چکیده مطالب نداره..خیلی مهمه که وقتی موس رو میارم رو عکس اسلایدر چند خط چکیده فقط نشون بده
     اینم سایتمه faratechno.com
     با css آشنایی ندارم که بخوام تغییرات ایجاد کنم…
     با تشکر  3. faratechno خریدار پوسته

   فقط یه سوال دیگه دارم این که این قالب اعداد رو فارسی میندازه چطور میتونم اعداد رو در سر تیتر ها و فهرست آبشاری انگلیسی بنداره؟؟؟


   1. msz.zarei مدیریت سایت

    اعداد فارسی و یا انگلیسی یکی به فونت مربوط میشه و در برخی مواقع به افزونه شمسی که نصب کردید. در تنظیمات افزونه شمسی تنظیم کنید اعداد فارسی باشند یا انگلیسی


  4. faratechno خریدار پوسته

   سلام
   چطور میشه نوشته **ترجمه و بهینه شده توسط هیگز – ذره خدا | گروه ترجمه تیم هیگز** از پایین قالب بردارم؟  5. مصطفی

   سلام
   با تشکر از زحمات مترجم قالب ، نسخه جدید قالب به تازگی ریلیز شده ، ما خربداران این قالب از سایت شما ، بی صبرانه منتظر دریافت نسخه جدید قالب هستیم.
   متشکرم    1. مصطفی

     سلام
     ببخشید موعدش نشده هنوز؟
     لااقل شما که به الگانت تمز دسترسی کامل دارید یه Change log بذارید بفهمیم تغییراتش چیه
     ممنون از لطفتون
     موفق و موید باشید


    2. msz.zarei مدیریت سایت

     تغییرات زیاد نبوده.فیکس شدن ابزارک ها + هماهنگی در برخی موارد با وردپرس جدید.
     چون الگانت تمز همه قالب ها رو بروز کرده، ما هم داریم همه رو بروز می کنیم تا توی سایت قرار بدیم.


  نظری بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *