• توضیحات محصول

  امروز می خوام شاهکار دیگری از پوسته های خبری وردپرسی را برای شما دوستان گرامی به نمایش بگذارم.

  پیش از این نیز پوسته ی مجله ای ،خبری وردپرس صحیفه را برای فروش در سایت قرار دادیم.این پوسته ی بی نظیر، از قابلیت های بی شماری پشتیبانی می کند که در ادامه به برخی از این قابلیت ها اشاره خواهیم کرد.اول از هر چیز،این پوسته مناسب برای وبسایت های دارای محتوای خبری،مثل خبر گزاری ها، سرویس های خبری ورزشی و … و مناسب برای وبسایت های دارای محتوایی مجله ای و علمی مانند انتشارات کتابداری، مجلات خبرگزاری، معرفی نرم افزار ها و آموزش های اینترنتی و تارنما های آموزشی است.

  قالب خبری GoodNews را این بار با نسخه ی جدید با نام “برتر نیوز” معرفی می کنم.نسخه ی جدید این قالب تغییرات بسیار زیادی داشته است و کلا برنامه نویسی و کد نویسی قالب از پایه تغییر کرده است. شالوده ی اصلی این پوسته بر پایه فریمورک Redux بنیان نهاده شده است.

  به دلخواه خود طراحی کنید...!

  این بدین معنی است که شما می توانید صفحه اصلی سایت و دیگر صفحات سایت خود را با استفاده از پیشرفته ترین افزونه برگه ساز ، به سلیقه ی خود و با کمترین زمان و آسانترین روش ایجاد کنید.قالب وردپرس برتر نیوز، با افزونه برگه ساز پیشرفته ویژوال کامپوزر هماهنگ شده است و این افزونه یکی از ملزومات اصلی قالب در اجرا می باشد.همراه با این افزونه، کد های کوتاه جالب و بسیار کارآمدی اضافه شده است.شما می توانید به دلخواه خود ردیف با قابلیت تعیین ستون بندی آن ایجاد کنید.سپس با کلیک روی هر ردیف می توانید المان مورد نظر خود را اضافه کنید.

  تبلیغات شفاف و هوشمند

  از نکات جالب توجه و کاملا حرفه ای پوسته، سیستم تبلیغات هوشمند آن می باشد.شما از طریق پنل تبلیغات، می توانید به تعداد نامحدود تبلیغات با اندازه های مختلف، و نوع های منختلف به شکل اسلایدر، متن، و … ایجاد کنید.همچنین این سیستم تبلیغات این قابلیت را نیز دارد تا تعداد کلیک شده های تبلیغاتی را شمارش کرده و به شما نشان دهد. شما می توانید چندین تبلیغ را ایجاد کنید و با قرار دادن تصویر تبلیغاتی، به صورت اسلایدر و با ایجاد تنظیمات مربوط به دوره گردش و چرخش اسلایدر، آنها را برای نمایش در سایدبار، محتوای نوشته، بالای صفحات سایت، پائین سایت و دیگر قسمت ها آماده کنید.

   

   

  ایجاد سیستم نقد و بررسی پیشرفته

  شما نگران نصب افزونه های مختلف برای نمایش نقد و بررسی محصولات و موضوعات خود نباشید.همچنین از اینکه آیا کاربران می توانند در نقد و بررسی موضوع و یا محصول رای و نظر دهند هم نباشید.چون با استفاده از قابلیت رای و نقد و بررسی پیشرفته، شما می توانید نقد و بررسی ها را به صورت دایره ای، نواری و ستاره ای نمایش دهید.حتی شما این قابلیت را نیز دارید تا از هر سه شکل ممکن در یک موضوع استفاده کرده و نمایش دهید. در این سیستم شما می توانید رنگ هر نوار ، رنگ نوشته و درصد و میزان معیار نقد و بررسی را تعیین کنید.

   

   

   

  افزونه پیشرفته ویژوال کامپوزر و المان ها

  افزونه ی ویژوال کامپوزر از پرفروشترین افزونه صفحه ساز گرافیکی وردپرس می باشد که خیلی راحت با اکثر پوسته ها هماهنگ شده و سازگاری فوق العاده و پایداری بسیار بالایی دارد.جذابیت استفاده از آن و رابط کاربری راحت، باعث شده است تا طراحان قالب ها، از این افزونه برای برگه ساز قالب خود اسنفاده کنند.پوسته ی برتر نیوز نیز از این نقطه نظر جدا نمانده و با این افزونه هماهنگ شده است.

  پنل تنظیمات پیشرفته Redux تمام پارسی شده

  همانطور که قبلا نیز گفته شد، این پوسته از فریمورک Redux بهره میگیرد.ما تمام قسمت های تنظیمات پوسته را به صورت کاملا حرفه ای و با شیوه استاندارد .po ترجمه و منتشر ساختیم.تمامی بخش های ترجمه شیوا و روان ترجمه شده است و شما می توانید با خیال راحت تنظمیات مورد نظر خود را در آن تغییر داده و ذخیره کنید.پنل تنظیمات پوسته قابلیت های فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد.شما می توانید رنگبندی های قالب، تغییر فونت قالب، تتنظیمات منو ها، تبلیغات، سایدبار ها، پشتیبان گیری از تنظیمات پوسته، شبکه های اجتماعی و تنظیمات آن، و …. را در آن با کمترین زحمت و بیشترین راحتی کار، تغییر دهید.

  قلم های زیبای پارسی و اختصاصی

  در این پوسته، ما قلم های زیبای پارسی را درون پوسته گنجانده ایم.اما با شیوه کاملا حرفه ای و متفاوت. شیوه قراد دادن قلم و افزودن آن به پوسته، با استفاده از font_face هست.اما اگر ما بخواهیم از ۵ نمونه قلم متفاوت استفاده کنیم باید چه کار کنیم؟مطمئنا تنها راه چاره این هست که تمامی آن ها را وارد پوسته کنیم.این باعث می شود هنگام load سایت، زمان بیشتری صرف شود و باعث سنگینی و کندی سرعت سایت شود.به همین دلیل، ما تنظیمات خاصی را اعمال کردیم که شما تنها وقتی قلم را از پنل تنظیمات انتخاب می کنید، همان قلم بر روی پوسته اعمال و بارگذاری گردد و از بارگذاری بیهوده قلم های دیگر، خودداری شود.قلم های تعبیه شده قابل افزایش بوده و هیچ محدودیتی ندارد.ما از قلم های کاملا اختصاصی خبری برای این پوسته استفاده کرده ایم.

   

   

  امکانات کلی پوسته در یک نگاه:

  • قابلیت نمایش اسلایدر شاخص زیبا و حرفه ای برای هر دسته و هر نوشته
  • قابلیت قراردادن جعبه نمایش اخبار به چندین استایل مختلف مانند دموی آنلاین پارسی
  • قابلیت نمایش ویدئو از سایت ها و سرویس های ویدئویی به همراه تنظیمات اختصاصی از سرویس ویدئو آپارت
  • پشتبانی کامل و حرفه ای از سئو
  • قابلیت استفاده از کد های کوتاه (shortcode) در ویرایشگر دیداری
  • ساخت سایدبار به تعداد نامحدود
  • 14 منطقه برای قرار دادن ابزارک در فوتر
  • بیش از ۲۰ ابزارک حرفه ای ویدئو، نوشته ها، دیدگاه ها، نوشته اسلایدر، سیستم تبلیغات، جستجو، ناحیه ورود و خروج کاربران، و …
  • استفاده از قلم های متفاوت و زیبا به همراه قلم های اختصاصی وبسایت خبری که توسط هیگز تهیه شده است
  • ایجاد مگا منوی پیشرفته با تنظیمات ویژه برای قرار دادن آیکون های دلخواه در کنار منو
  • همراه داشتن دو افزونه حرفه ای Layer Slider و روولوژن اسلایدر برای ایجاد اسلایدر
  • پشتیبانی کامل از ایجاد فروشگاه ساز ووکامرس برای فروش محصولات
  • قابلیت ایجاد نمونه کار در چندین ظرح متفاوت نظیر شماره بندی، آجاکس و …
  • ایجاد و تغییر نامحدود رنگبندی پوسته با قابلیت انتخاب رنگبندی های از پیش تعیین شده برای پوسته
  • قابلیت نمایش نوشته های بیشتر مطالب در جعبه اخبار به صورت آجاکس
  • هماهنگ شده با انجمن ساز های ویژه و محبوب ورودپرس نظیر بادی پرس و بی بی پرس
  • سیستم تبلیغات حرفه ای با قابلیت ایجاد تبلیغات در اندازه های مختلف و قرار دادن تصویر و نمایش آن به صورت اسلایدر
  • قابلیت انتشار نوشته های به صورت ساختار های صوت، ویدئو، تصویر، گالری، گپ و …
  • شخصی سازی پیشرفته نوشته ها نظیر تعیین محل سایدبار، اندازه سایدبار، انتخاب نوع سایدبار و …
  • قابلیت نمایش دو ستونه، سه ستونه و تمام صفحه برای چارچوب کلی سایت و هر صفحه و برگه
  • قابلیت تعیین چارچوب کلی سایت به صورت تمام عرض و یا جعبه ای
  • امکان ایجاد و قرار دادن تصویر پسزمینه برای هر برگه و یا نوشته به صورت جداگانه
  • بیش از ۶۰۰ فونت زیبای قلمی برای قرار دادن در قسمت های مختلف و فهرست ها و …
  • آخرین نسخه ویژوال کامپوسر فارسی با ۱۲۰ فونت فارسی
  • آخرین نسخه افزونه پریمیوم روولوشن اسلایدر با قابلیت انتخاب فونت فارسی در تنظیمات اسلایدر
  • قابلبیت نصب پیشنمایش فارسی و انگلیسی فقط با یک کلیک در تنظیمات پوسته

   

   

   

   

   

   

   

   

  196 دیدگاه


  1. محمد 123

   با سلام دوستان

   من میخوام این قالب رو خریداری کنم ولی قبلش یه سوال داشتم افزونه ای میخوام مثل پاپ آپ سایت شما که فقط عکس باشه ؟؟؟ با تشکر


  2. mahdiani خریدار پوسته

   سلام و ادب
   پوسته گود نیوز را خریداری کردم اما متاسفانه در نصب به مشکل میخوره
   متن پیام مشکل:
   این بسته نمی‌تواند نصب شود. پوسته، پرونده‌ی استایل style.css را کم دارد.

   پیشاپیش از پیگیری شما سپاسگزارم


   1. msz.zarei مدیریت سایت

    با سلام.
    فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید و فقط فایل پوسته را نصب کنید.
    آخرین نسخه قالب در حال بروزرسانی است و در همین هفته به زودی بروزرسانی و منتشر میشود.
    هر گونه مشکلی داشتید بفرمایید تا در نسخه جدید که بروزرسانی میشود اعمال گردد.
    موفق باشید


  3. ر-موسوی خریدار پوسته

   سلام وقت بخیر
   من این قالب رو خریده ام،چطور میتونم به تمام کدهای کوتاه قالب دسترسی داشته باشم؟ودوباره فراخوانی کنم؟همونهایی که داخل منوی قالب دمو بودند رو پاک کرده ام!
   برای خیلی از قسمتها مثل اسلایدر و…حتی به روزرسانی نیاز به Envato API Key و Purchase code هست، لطف کنید راهنمایی کنید    1. msz.zarei مدیریت سایت

     بروزرسانی قالب هم بدین صورت می باشد که بعد از انتشار بروزرسانی در سایت هیگز، شما می توانید قالب را مجددا از پنل کاربری خود دانلود کنید. هنگام نصب، باید قالب قبلی را حذب و قالب جدید را که دانلود کرده اید، جایگزین قالب قبلی کنید.( می توانید پوشه قالب جدید را جایزگین پوشه قالب قبلی کنید از طریق پنل هاست و یا فایل فشرده قالب را مجددا از پیشخوان وردپرس بخش پوسته ها، بارگذاری کنید.)


   1. msz.zarei مدیریت سایت

    سلام خدمت شما.
    کد های قالب، با افزونه ویژوال کامپوسر هماهنگ شده است. شما می توانید کد ها را از درون صفحات گرفته و در قسمت هایی که می خواهید قرار دهید و از آنها استفاده کنید.
    اگر می خواهید دوباره دمو نصب کنید، می توانید از طریق پنل تنظیمات و یا به صورت دستی با نصب فایل دمو با فرمت xml نیز اقدام کنید.
    برای بروزرسانی افزونه ها، شما نیازی نیست که کلید خرید داشته باشید. ما برای هر بروزرسانی قالب، آخرین نسخه افزونه هماهنگ با پوسته را نیز منتشر می کنیم.


  4. mahdiani خریدار پوسته

   سلام
   خواهشمندم یک فایل آموزشی برای طراحی قالب به شکل دمو و آموزش نحوه تنظیمات قالب قرار بدید.
   خیلی ممنونم از لطف و محبتتون
   منتظرم و بسیار نیاز دارم


   1. msz.zarei مدیریت سایت

    فایل آموزشی قالب به همراه نسخه جدید نیز در حال تهیه است. این فایل آموزشی هم به صورت دوره در بخش راهنمای قالب ها در انجمن پشتیبان یار پیگیری میشود و هم به صورت فایل html و pdf تهیه و منتشر می شود. در همین زمینه اقداماتی را نیز برای تهیه فایل ویدئویی نیز انجام داده ایم که انجمن منتشر می گردد.
    تا زمان عرضه نسخه بروزرسانی و تهیه فایل آموزشی، شما هر مشکل و راهنمایی را خواستید در قسمت دیدگاه ها ارسال ( و یا انجمن یا ایمیل ) کنید تا سریعا راهنمایی های لازم صورت گیرد.


    1. mahdiani خریدار پوسته

     من منتظرم ان شالله
     ممنونم از پیگیری سریع و زحماتتون


  5. msz.zarei مدیریت سایت

   پوسته Goodnews به آخرین نسخه ۵.۸.۵.۱ بروزرسانی شد.
   پیشنمایش آنلاین بروزرسانی و لینک آن تغییر کرده است. لطفا پیشنمایش را مشاهده کنید


  6. محمود شکرانه خریدار پوسته

   سلام
   قالب را نصب کردم،فونت ندارد در ضمن ۲ خطای زیر را می دهد
   Redux Framework Warning
   select2-css CDN unavailable. Some controls may not render properly. Please wait a few minutes, then try refreshing the page. Unable to load some remotely hosted scripts..
   Redux Framework Warning


   1. msz.zarei مدیریت سایت

    خطای فوق مربوط به موقعی است که ارتباط شما با اینترنت قطع باشد. اگر قالب در لوکال هاست نصب کردید بدون اینترنت، پنل تنظیمات به صورت کامل بارگذاری نمیشه.


  7. محمود شکرانه خریدار پوسته

   سلام
   اینتر نت قطع نیست این پیعام همیشه هست در حالیکه بنا به موضوع سایت روزانه و بکرات بروز و دائعما در حال مانیتورینگ سایت هستیم.به هر حال اگر اینترنت قطع شود متوحه می شویم. این ارور همیشه ! هست !
   در مورد مطلب دوم خیر من لوکال ندارم.

  نظری بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *