• توضیحات محصول

  اگر به دنبال یک قالب همه فن حریف در دنیای قالب های وردپرسی هستید، اینبار باید به سراغ پیشرفته ترین ها در این حوزه رفت. از بین این حرفه ای ها، می توان به قالب پیشرفته و چند منظوره و شرکتی “ انفولد ” اشاره کرد.شاید این سوال را از خود بپرسید که چرا دیر به سراغ این قالب رفتیم و آن را در سایت منتشر ساختیم.ما دیر به سراغ این قالب نرفتیم.این قالب ماه ها هست که توسط وبسایت هیگز ترجمه، بهینه ( برای وردپرس پارسی ) و شخصی سازی شده است.دلیل آن، فروش اختصاصی این قالب به چند سایت و شرکت بوده است که طرف قرار داد به مدت معین بسته بودند.پس از اتمام مدت قرار داد، تصمیم گرفتیم این قالب حرفه ای را در سایت منتشر کنیم تا کیفیت ترجمه را توسط هیگز با چشم خود ببینید.

  26 سایت ساخته شده با انفولد فارسی

  پیشنمایش اصلی و کلاسیک انفولد

  سایت استارت آپ

  سایت تک صفحه ای

  سایت پزشکی

  سایت بیزینس کوچک

  سایت نمونه کار

  سایت عکاسی

  سایت استدیو خلاقانه

  سایت لابف استایل

  سایت بلاگ شخصی

  سایت رستوران

  سایت زود برمی گردیم

  سایت رستوران تک صفحه

  سایت فروشگاهی انفولد

  سایت گردشگری

  سایت هتل و رستوران

  سایت طرح بزرگ

  سایت ساخت و ساز

  سایت ازدواج و عقد

  سایت آرایش و زیبایی

  سایت حقوق و ارز

  سایت ژیمناستیک

  سایت تندرستی

  سایت app و نرم افزار

  سایت رزومه آنلاین

  قالب حرفه ای انفولد، یک قالب چند منظوره برای راه اندازی هر سایتی است که شما دلتان بخواد.از ایجاد یک وبلاگ ساده گرفته تا یک فروشگاه همه کاره و یک شرکت با سابقه چندین و چند ساله.پس تا اینجا نیاز همه افراد را در زمینه های مختلف شبکه های اجتماعی برطرف می کنید.اما آنچه که باید این قالب را از دیگر قالب ها جدا کند چیست؟ مطمئنا از بین خوب تر ها باید به نقاط قوت آنها توجه زیادی کرد.این قالب از یک برگه ساز حرفه ای و پیشرفته پشتیبانی می کند که به خوبی هر چه تمام تر با قالب سازگاری پیدا کرده است.پس مهمترین نقطه قوت پوسته، وجود یک برگه ساز پیشرفته در کنار کد های کوتاه کلاسیک است.بله.کد های کوتاه کلاسیک نیز در پوسته گنجانده شده است تا بتوانید در ویرایشگر دیداری وردپرس از آنها به راحتی استفاده کنید.

  کار با برگه ساز انفولد بسیار راحت است.کافی است صفحه برگه ساز را با استفاده از المان های طرح بندی، چیدمان کنید، سپس از المان های رسانه ای، المان های محتوا و هر چه که دلتان بخواهد، وارد ستون ها کنید.آن ها را بکشید و از یک ستون به ستون دیگر منتقل کنید.با کلیک روی آیکون ویرایشگر المان، به زیبایی و راحتی هر چه تمام تر، المان خود را ویرایش کنید. نیاز نیست از یک نوع المان چنین نمونه وارد کنید تا خسته شوید، از المان های خود کپی ایجاد کنید و در نقاط مختلف ستون بندی ها قرار دهید.

  چرا API Font مارکت هیگز؟

  ما با توجه به نیاز های کاربران، اقدام به کدنویسی کاملا اختصاصی کردیم تا کاربران هنگام کار با قالب ها، بتوانند به راحتی فونت های فارسی را در قالب خود اعمال کنند. به همین خاطر، کاربران می توانند در پنل تنظیمات پوسته خود، در قسمت های مورد نیاز، به جای انتخاب فونت های گوگل که عملا کاربردی ندارد، مجموعه ۱۲۰ فونت فارسی را انتخاب کرده، پیشنمایش لحظه ای آن فونت را در پنل مشاهده کنند و سپس تنظیمات را ذخیره کرده تا فونت مذکور بر روی قالب شما اعمال گردد.این ویژگی تنها و تنها در قالب های ترجمه و بهینه شده مارکت هیگز وجود دارد و برای اولین بار آن را اجرا کردیم. شما به جای آنکه بخواهید ۱۲۰ فونت را با فرمت @font-face به استایل قالب وارد کرده و باعث کندی سایت گردد، فقط آن فونتی را که انتخاب کردید بر روی سایت شما بارگذاری می شود.

  ویژگی های کلی برگه ساز در یگ نگاه:

  ۱- المان های ستون بندی شامل، ۱/۱،۱/۲،۱/۳،۱/۴،۳/۴۱/۵،۲/۵،۳/۵،۴/۵ و یک بخش به عنوان ناحیه رنگبندی است که شما می توانید اختصاصی کنید. این بخش بندی ها در واقع، به شما امکان تقسیم بندی ردیف و برگه ی سایت شما را فراهم می کنند تا شما بتوانید برای هر المان متناسب با نیاز، فضا قرار دهید.

  ۲- المان های محتوا شامل،ایجاد متن ساده، جدا کننده قسمت ها با خطوط و یا فضای خالی،جعبه های آیکونی، آیکون ها،دکمه ها، اسلایدر ها،زبانه ها، محتوای باز شو یا فهرست بازشو،فرم تماس، نوشته های بلاگ،بلوک ایجاد کد،جداول هزینه ها، نوار پیشرفت،نمایش نمونه کار شبکه ای، نمایش اعضاء تیم و گروه، نمایش دیدگاه های ویژه و شعارسایت و …

  ۳- المان های رسانه ای شامل، عکس، ویدئو، اسلاید در حالت های مختلف،نمایش لوگوی دوستان و یا همکاران،گالری ، نقشه گوگلی و …

  ۴- بخش های اضافی هنگام نصب افزونه های ووکامرس نیز فعال می شود که شما می توانید المان هایی نظیر اسلایدر محصولات و یا محصولات به صورت شبکه ای ایجاد کنید.

  ویژگی های کلی پنل تنظیمات پوسته

  باید عرض کنم که ما اولین تیم ترجمه هستیم که پنل تنظیمات را به طور صحیح، و اصولی پنل تنظیمات پوسته انفولد را پارسی سازی و راستچین کردیم و تمامی قسمت ها را ترجمه کردیم.همچنین بهینه سازی هایی در پنل تنظیمات انجام شده است که از آن جمله، اصلاح رنگبندی ها و قلم های فارسی است که شما می توانید قلم های فارسی را در پنل تنظیمات انتخاب کرده و پیشنمایش اعمالی بر متون را مشاهده کنید.

  ۱- تنظیمات قالب: در این بخش شما می توانید تنظیماتی برای انتخاب طرح خانه، بلاگ سایت، لوگو، فاوآیکون،حالت واکنش گرایی، پنجره لایت باکس، کد های آنالیزگر گوگلی انجام دهید.

  ۲- استایل عمومی: شما در این بخش می توانید رنگبندی های از پیش تعیین شده برای قالب را انتخاب کنید.قلم های تیر، قلم بدنه را می توانید از بین قلم های پارسی قرار داده شده انتخاب کرده و پیشنمایش اعمال آنها بر متون سایت را مشاهده کنید.همچنین می توانید طرح کلی و چارچوب قالب را به صورت جعبه ای یا تمام عرض انتخاب کنید و کد های css دلخواه را وارد کادر مورد نظر کنید.در سربرگ ها،محتوای اصلی،فوتر، سوکت،محتوای دلخواه شما می توانید رنگبندی ها و پسزمینه ها را تغییر دهید.

  ۳- استایل پیشرفته: شما در این قسمت شما می توانید برخی از المان های سایت نظیر تیتر ها و نقل قول ها و منو ها را مدیریت کرده و شخصی سازی کنید.شما می توانید برای هر کدام قلم جدا گانه پارسی، رنگ بندی متفاوت و اندازه های دلخواه تعیین و تغییر دهید.

  ۴- حالت سربرگ: در این بخش شما می توانید حالت های سربرگ را کنترل کنید.مثلا منو ها در کدام قسمت و فهرست ها در کدام قسمت قرار گیرند،اندازه سربرگ، حالت قرار گیری سربرگ به صورت سنجاق شده یا خیر، شفافیت های سربرگ و نمایش سربرگ در دستگاه های موبایلی و غیره را کنترل کنید.

  ۵- سایدبار پوسته: در این بخش شما می توانید انتخاب کنید برای بخش های مختلفی نظیر برگه ها، نوشته ها، بلاگ ها و … سایدبار در کدام موقعیت خود قرار داشته باشد.همچنین شما می توانید برای نوشته ها ی خود، موقعیت سایدبار جدید و یک سایدبار اختصاصی ایجاد کرده و مدیریت کنید.

  ۶- پاورقی: در این بخش شما می توانید انتخاب کنید پاورقی سایت چند ستونه باشد و چه ابزارک هایی در آن نمایش داده شود.شما در این قسمت می توانید کپی راست سایت خود را نیز وارد کنید.

  ۷- وبلاگ: در این بخش تنظیمات محصر به فردی برای بلاگ قرار دارد.شما در این بخش می توانید حالت و چارچوب وبلاگ را انتخاب کنید که به صورت نویسنده ای یا مشبک و یا …. نمایش داده شود.استایل نوشته های تنها، و نوشته های مرتبط را می توانید انتخاب کنید.المان های وبلاگ نظیر نویسنده وبلاگ،دسته ها، برچسب ها،نظرات را می توانید کنترل کنید.و همچنین لینک های اشتراکی را در پائین نوشته قرار دهید.

  ۸- درون ریزی / برون ریزی: در این بخش شما می توانید تنظیمات پشرفته ای را انجام دهید.پوسته ی انفولد در دل خود پیشنمایش برای راه اندازی سایت مشابه سایت اصلی را دارد.کافی است روی درون ریزی پیشنمایش کلیک کرده و صبر کنید تا پیشنمایش شما راه اندازی شود.برای کسانی که از نسخه ی حرفه ای بخواهند استفاده کنند، پیشنمایش پارسی نیز به زودی قرار داده خواهد شد.شما همچنین می توانید تنظیمات اعمالی بر پوسته را برون ریزی یا ردون ریزی کنید.همچنین می توانید قلم های آیکونی fontello را نیز آپلود کنید.

  پوسته ی انفولد هماهنگی کاملی با فروشگاه ساز ووکامرس دارد و شما می توانید یک فروشگاه حرفه ای ایجاد کنید.این پوسته از چندین طرح پیشفرض برای نمایش کد های کوتاه، برگه خانه، برگه های اضافی پشتیبانی می کنید و شما با راه اندازی پیشنمایش، به همه آن ها خواهید رسید.در کنار موارد فوق، پوسته ی انفلود به صورت حرفه ای و اختصاصی با افزونه لایدر اسلایدر و ووکامرس، انجمن ساز بی بی پرس هماهنگ شده است.(کاملا اختصاصی برای پوسته انفولد)

  ویژگی ها، تغییرات و امکانات جدید:

  • طراحی شیک، زیبا و جذاب
  • برگه ساز پیشرفته با قابلیت تغییر ستون بندی ها و قابلیت کشیدن و رها کردن عناصر از ستون به ستون دیگر
  • بیش از ده ها المان حرفه ای و کد های کوتاه برای ایجاد قابلیت های مختلف نظیر اسلایدر ها، دکمه ها، گالری ها، زبانه ها، جداول قیمت، فروشگاه و …
  • قابلیت جستجوی آجاکس پیشرفته
  • ترجمه شده با فایل po و امکان ویراش فایل زبان
  • پشتیبانی از ووکامرس و ایجاد فروشگاه حرفه ای با امکانات بینظیر
  • طراحی کاملا واکنش گرای پوسته و قابلیت هماهنگ شدن با انواع رزولوشن ها
  • پشتیبانی کامل از رتینا برای نمایش باکیفیت پوسته و عناصر
  • اسلاید ها ۲ بعدی و ۳ بعدی به همراه افزونه لایر اسلایدر پیکربندی شده با پوسته
  • پشتیبانی از ساختار های نوشته نظیر گالری، صوت، ویدئو، لینک، گفتاورد و …
  • بیش از ۱۸ قالب از پیش تعیین شده و رنگ های شخصی سازی شده برای شخصی سازی پوسته
  • ایجاد رنگبندی های نامحدود در نقاط مختلف پوسته و بر روی المان ها و کد های کوتاه مختلف
  • ایجاد بی نهایت سایدبار برای هر نوشته و برگه و …
  • قابلیت ایجاد نمونه کار به صورت مشبک، ماسونری، تمام عرض و اسلایدر
  • پشتیبانی از انجمن ساز و تقویم رویداد ها
  • قابلیت تعیین قلم های فارسی اضافه شده توسط وبسایت هیگز از طریق پنل پوسته و تنظیمات به همراه پیشنمایش اعمال قلم ها بر تیتر و محتوا
  • امکان انتخاب طرح تمام صفحه و یا جعبه ای برای چارچوب کلی برگه و سایت
  • اضافه شدن قابلیت ایجاد ردیف های مختلف با ستون بندی های مختلف
  • اضافه شدن ایجاد دکمه های تمام عرض
  • اضافه شدن رنگبندی های مختلف به قسمت ها و المان های کاربردی
  • امکان نصب و راه اندازی پیشنمایش های پوسته از طریق پنل تنظیمات تنها با یک کلیک

  369 دیدگاه


  1. siavash

   سلام
   آیا این قالب هنگام استفاده از ماژول فرم تماس خودش برای ارسال ایمیل مشکل دارد . ؟
   چون من به هیچ طریقی نتوانستم با مشتری های سایتم از طریق این ماژول در تماس باشم و در نهایت مجبور شدم از افزونه های فرم ساز دیگر استفاده کنم .
   تاکید میکنم که من تمامی فیلد هارا به درستی ایجاد کردم و تا مرحله ی آخر هم کار با صحت انجام میشود ام هیچ ایمیلی به ایمیل من ارسال نمیشود (Spam . Trash ) رو هم چک نموده ام .
   خواهشمند ام راهنمایی نمایید .
   با تشکر .  2. siavash

   اگه امکانش هست لینکه یکی از سایت ها یی که این قالب رو از شما خریداری نموده و در حال حاظر از ماژوله فرم تماسه پیش فرضه خوده انفلد استفاده میکنه رو برام ارسال کنید .
   چون بنظر میرسه که این مشکله عمومی باشه .
   سپاسگذارم


  3. amirkashani خریدار پوسته

   سلام
   شما سایت رو گذاشتید برای فروش تکلیف اونایی که قالب خریدن از شما چیه اون کسی که سایت رو میخره آیا به پشتیبانی ها متعهد خواهد بود


  4. alireza

   با سلام

   یه سوال داشتم!
   تو قسمت برگه ها اگه بخواهیم اون قسمت که زده سازنده صفحه (قالب توسط …. نوشته شده) را عوض کنیم یا حذف کنیم باید چکار کنیم؟
   ممنون میشم از راهنماییتون


  5. امید

   با سلام
   من این قالب رو از همین سایت خریدم حالا اگه نسخه انگلیسیش رو بخوام باید چیکار کنم ؟؟
   با تشکر…


  6. msz.zarei مدیریت سایت

   نسخه ۳.۸ قالب انفولد بروزرسانی شد.
   به زودی نسخه فول قالب با بروزرسانی ۲۶ پیشنمایش فارسی منتشر می شود.
   همچنین قابلیت تست آنلاین قالب نیز در روز های آینده اضافه خواهد شد. اول تست کنید، بعد خرید کنید.
   پیشنمایش آنلاین فارسی بروزرسانی شد.


  7. msz.zarei مدیریت سایت

   پکیج پیشرفته انفولد با قابلیت نصب ۲۶ پیشنمایش فارسی + ۱۲۰ فونت فارسی و پکیج آسان نصب منتشر شد


  8. Masoud Pashaei خریدار پوسته

   متاسفانه بنده دیشب قالب انفولد را از شما خریداری کردم که
   ۱. لینک دانلود فولدر دمو با توجه به حجیم بودن فایل ولی از امکان resume پشتیبانی نمیکنه بهتره بگم سروری که شما درون آن موارد رو قراردادین از این امکان پشتیبانی نمیکنه و بنده امکان دانلودشو پیدا نکردم
   ۲. فولدر پک انفولد را دانلود کردم و بارها وقتی آن را از پنل وردپرس آپلود میکردم با پیغام زیر مواجه میشم

   می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟
   خواهشمندیم دوباره تلاش کنید

   همینطور وقتی از طریق سی پنل آپلود میکردم با خطای زیر مواجه میشدم

   Internal Server Error

   لطفا راهنمایی فرمایید

  نظری بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *