• توضیحات محصول

  یکی از ویژگی های خوب وردپرس که بسیار با آن کار کردیم و هنوز هم از آن استفاده می شود، استفاده از کد های کوتاه در محتوا ها و قالب ها است. کد های کوتاه یک راه میانبر ساده و در عین حال بسیار کارآمد است. رفته رفته با پیشرفت وردپرس و اضافه شدن تکنولوژی های بهتر و بهینه تر در طراحی وب، کدهای کوتاه نیز از حالت خسته کننده و در بعضی مواقع، استفاده سخت از آنها، در آمده و بروز شده اند. این بروز شدن در چند جنبه خود را نشان داده است.

  یکی از مهترین جنبه ها که بسیار کاربر پسند می باشد و در صرفه جویی زمانی مفید واقع شده است، یکپارچه سازی برگه ساز ها با قالب ها می باشد. با استفاده از برگه ساز ها، نیازی به ویرایش مستقیم و یا استفاده از کد هایی بعضا پیچیده شده اند، نیست. شما بدون داشتن یک دانش کد نویسی و برنامه نویسی تحت وب، می توانید تنظیمات، استایل ها، طراحی ها و ده ها مورد دیگر را تنها با یک کلیک و به صورت دیداری انجام دهید. از بین ده ها برگه ساز پیشرفته که برای وردپرس طراحی شده است، امروز به معرفی پرفروش ترین برگه ساز قالب های وردپرسی می پردازیم که امکانات خیره کننده ای را در اختیار کاربر قرار می دهد.

  افزونه برگه ساز ویژوال کامپوسر که به صورت اختصاصی توسط مارکت هیگز ترجمه و راستچین شده است، یکی از برجسته ترین و پرفروش ترین افزونه ها در بین افزونه های وردپرسی است. تا آنجایی که بیش از ۹۰ درصد قالب های وردپرسی طراحی شده، بر پایه این افزونه شکل میگیرند و از آن در طراحی ها استفاده می کنند. این افزونه دارای ده ها افزودنی ارزشمند نیز می باشد که شما می توانید با نصب آنها، به امکانات افزونه بیافزایید.

  افزونه ویزوال کامپوسر دارای دو نوع بخش ویرایشگر ی است. شما هم می توانید از طریق پیشخوان، به ویرایش محتوای خود در برگه ها و نوشته ها بپردازید، و هم اینکه به صورت مستقیم اقدام به ویرایش متون و طراحی صفحات در سایت خود کنید ( بدون اینکه وارد محیط پیشخوان وردپرس شوید و این همان ویرایش زنده یا live editor می باشد).

  شروع کردن با افزونه ویژوال کامپوسر بسیار ساده است. شما کافی است تا طرح خود را از بین طرح های آماده انتخاب کنید و یا اینکه طراحی و ستون بندی صفحات را با سلیقه خود انجام دهید.

  • به راحتی ردیف ها و ستون ها را اضافه، کم و یا جابجا کنید
  • از بین بیش از ۵۰ المان محتوای آماده، یکی را انتخاب کنید ( یا با نصب افزودنی هایی مثل آلتیمیت ادونز هیگز آن را تا ۲۰۰ المان افزایش دهید )
  • المان ها را در هر کجا که بخواهید بکشید، بزرگ و کوچک کنید، و رها کنید.
  • تنظیمات هر بخش را به صورت حرفه ای و مجزا و همراه با راهنمایی های فارسی ارائه در همان قسمت انجام دهید.

   

  higgs-composer-1

  higgs-composer-2

  higgs-composer-3

  higgs-composer-4

  قابلیت انتخاب بیش از ۱۲۰ فونت فارسی در تنظیمات المان ها:

  برای اولین بار، مارکت هیگز هنگام انتشار افزونه ویژوال کامپوسر، قابلیت انتخاب فونت های فارسی به جای فونت های گوگل را در تنظیمات افزونه برای المان ها فراهم کرده است. این موضوع تنها در افزونه ارائه شده مارکت هیگز صورت گرفته است و تا کنون در هیچ کجا ارائه نشده است. شما می توانید در تنظیماتی که قابلیت انتخاب فونت را دارند، از بین فونت های فارسی ارائه شده ( بیش از ۱۲۰ فونت فارسی )، به دلخواه انتخاب کرده و پس از مشاهده پیشنمایش فونت، آن را تایید کنید تا بر روی المان شما اعمال گردد.

  higgs-composer-8

  higgs-composer-5

  higgs-composer-6

  higgs-composer-7

  ویژگی های ویژوال کامپوسر فارسی

  رابط کاربری کشیدن و رها کردن عناصر

  خیلی ساده و روان. با استفاده از این ویژگی نیازی به کپی کردن کدها و انتقال آن ها ندارید. شما می توانید با ماوس خود المان را از یک ناحیه به ناحیه دیگر، از یک ستون و یا یک ردیف به ستون و ردیف دیگر جالجا کنید. این کار به هیچ دانش کد نویسی نیاز ندارد.

  پشتیبانی از چند زبانه شدن

  شاید شما بخواهید افزونه را در یک سایت چند زبانه نصب کنید، و یا قالب شما از ویژگی چند زبانه بودن بهره میگیرد. این موضوع هیچ مشکل و خللی را در رابطه با کار افزونه ایجاد نمی کند، بلکه قابلیت چند زبانه بودن هم در افزونه فعال می باشد.

  کنترل پیشرفته کاربران

  اگر سایت شما از کاربران مختلفی برای نویسندگی، فروشندگی و … پشتیبانی می کند و می خواهید نحوه استفاده آن ها از افزونه و ویرایشگر را مدیریت کنید، این امکان در افزونه تعبیه شده است. شما می توانید مشخص کنید کدام نقش کاربری مجاز به استفاده از ویرایشگر ویژوال کامپوسر می باشد.

  بروزرسانی دائمی، بدون پرداخت هزینه

  شما در ازای دریافت بی نهایت بار این افزونه از مارکت هیگز، فقط و فقط یک بار هزینه را پرداخت می کنید. دریافت نسخه های جدید و بروزرسانی شده از این افزونه، مشمول هیچ هزینه اضافی نیست. پس تنها با یک بار خرید، پشتیبانی دائمی برای دریافت بروزرسانی ها را دریافت خواهید کرد.

  پشتیبانی از افزونه های چند زبانه

  شما با نصب افزونه های چند زبانه در سایت خود، هیچ گونه تداخلی را مشاهده نخواهید کرد. این موضوع در بین افزونه های چند زبانه و افزونه ویژوال کامپوسر به خوبی هماهنگ شده است.

  قابلیت گسترش یافتن

  توسعه دهندگان قالب های وردپرسی، یا افزونه های وردپرسی، می توانند بر پایه ویژوال کامپوسر، قالب و افزونه خود را طراحی کنند و از آن کسب درآمد کنند. همچنان که می دانید بیشتر قالب های تم فارست، از ویژوال کامپوسر پشتیبانی کرده و ساخته می شوند.

  پشتیبانی از واکنشگرایی پیشرفته

  افزونه ویژوال کامپوسر، به صورت کامل از حالت رسپانسیو یا واکنشگرایی پشتیبانی می کند. شما نیازی ندارید هیچ گونه کد اضافی برای واکنشگرا شدن به قالب اضافه کنید. این افزونه سایت شما را در بهترین حالت و وضعیت برای مخاطبان نمایش خواهد داد.

  پشتیبانی از فرمت های نوشته

  افزونه ویژوال کامپوسر فارسی مارکت هیگز، از انواع فرمت های نوشته پشتیبانی می کند. همچنین شما می توانید دسترسی نوشته ها به استفاده از این ویرایش را نیز تعیین کنید. به عنوان مثال شما می توانید استفاده از ویرایشگر ویژوال را در برگه ها، نوشته ها، دانلود ها، اسلایدر ها و … فعال کنید تا جای ویرایشگر کلاسیک وردپرس را پر کند.

  دوست دار سئو هوشمند

  افزونه ویژوال کامپوسر، نگرانی را از بابت مشکلات سئو و ندیده شدن توسط مرورگر ها برطرف کرده است. این افزونه دوست دار سئو بوده و سئو سایت شما را به هیچ وجه کاهش نمی دهد.

  پشتیبانی از فرشگاه ساز ووکامرس

  پشتیبانی از افزونه های فروشگاه ساز وردپرسی مشهور نظیر ووکامرس، از ویژگی های بارز ویژوال کامپوسر به حساب می آید. المان های طراحی شده برای هماهنگ سازی هر چه بیشتر افزونه ووکامرس، مناسب بوده و کاربر به راحتی می تواند از آن استفاده کند.

  توجه :

  تنها مارکتی که افزونه ویژوال کامپوسر را به صورت کامل و حرفه ای و اصولی، ترجمه، راستچین و فارسی سازی کرده است، مارکت هیگز است و تمامی نسخه هایی که در دیگر مارکت ها منتشر شده است، دارای ترجمه ناقص، بدون راست چین سازی و بدون اضافه کردن فونت های فارسی می باشد. ما این افتخار را داریم که به دور از هر گونه دروغ پردازی، محصولات را با کیفیت بالا به مشتریان ارائه کنیم.

  توجه این نکته هم ضروری است که افزونه ویژوال کامپوسری که در دیگر سایت ها به فروش می رسد و ادعای ترجمه را دارند، در حقیقت به این صورت است که خود افزونه در حدود ۳۰۰ کاراکتر ترجمه شده دارد و آن سایت ها هیچ دستی در ترجمه آن ها نداشته و اقدام ننموده اند.

  نظری بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *