• توضیحات محصول

  با افزونه Bloom کاربران سایت خود را افزایش دهید

  و خبرنامه حرفه ای برای وردپرس راه اندازی کنید

  جذب بازدیدکنندگان به کاربران وفادار

  وب سایت ها و برگه های مختلف ، به نحوه نمایش متفاوت و مرتبط با نوع طراحی خود نیاز دارند . به همین دلیل انواع زیادی از فرم ها را برای شما فراهم کرده ایم که با استفاده از آن ها می توانید فرم ها را به بهترین شکل ممکن در وب سایت خود به نمایش در آورید .

  کاربران سایت را افزایش دهید

  ایمیل مارکتینگ بهترین راه برای افزایش فروش و بازدید کنندگان سایت هاست . تحقیقات نشان داده که تاثیر بازاریابی ایمیلی ۲۰ برابر تبلیغ و فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد .

  نمایش هدف دار استثنایی

  Bloom به شما اجازه می دهد که برگه ها ، مطالب و … خود را برای نمایش فرم در آن ها هدف گذاری کرده و یا از نمایش آن خودداری کنید . شما می توانید بر اساس موقعیت کاربر یک فرم مناسب با آن به وی نمایش داده و اعضای هدفمند بیشتری را جذب کنید .

  شخصی سازی خارق العاده

  این افزونه استثنایی با بیش از ۱۰۰ قالب متفاوت برای فرم عضویت در خبرنامه ارائه شده است . تک تک این قالب ها به صورت کامل امکان شخصی سازی بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی را دارا هستند .

  6 حالت مختلف برای نمایش فرم

  Bloom کلیه ابزاری را که شما برای تبدیل بازدیدکنندگان اتفاقی وب سایت خود به مشتری ها و کاربران پر و پا قرص نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد . نه تنها این کار با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود بلکه ظاهر شیک آن نیز دل هر کاربری را شیفته خود خواهد کرد !

  نمایش هوشمند به صورت پاپ آپ

  Bloom به شما اجازه می دهد که فرم های عضویت در خبرنامه را به صورت پاپ آپ نمایش دهید . به عنوان مثال می توانید مشخص کنید که مثلا بعد از ۲۰ ثانیه فرم نمایش داده شود یا وقتی که کاربر ۲۵ درصد صفحه را دید پاپ آپ برای وی قابل دیدن باشد . همچنین این نوع نمایش فرم امکان فعال سازی و نمایش در صورت عدم فعالیت کاربر ، بعد از ارسال موفق دیدگاه ، بعد از خرید موفق و یا بعد از رسیدن به انتهای مطلب را به شما می دهد . این قابلیت سبب می شود که کاربران شما هر چه بیشتر در خبرنامه شما عضو شوند .

  نمایش به صورت چسبان در گوشه های صفحه

  اگر انتخاب شما برای نمایش فرم ، حالت چسبان باشد ، افزونه Bloom به شما اجازه می دهد که همانند حالت پاپ آپ با توجه به عملیاتی که کاربر انجام می دهد فرم را به وی نشان دهید . در نوع نمایش چسبان می توانید مکان نمایش را بین گزینه های چپ ، مرکز و راست انتخاب کرده و آن را بنا بر نیاز و سلیقه خود ویرایش کنید . فعال گر های این حالت دقیقا مثل حالت پاپ آپ هستند .

  نمایش به صورت درون خطی

  گاهی نیاز است که یک فرم عضویت به جای نمایش به صورت پاپ آپ و یا چسبان ، در یک مکان دیگر مثلا درون محتویات برگه یا مطلب نمایش داده شود . این حالت زمانی است که حالت درون خطی وارد کار می شود ! کافی است فرم دلخواه خود را با مشخصات ظاهری اختصاصی ایجاد کرده و کد کوتاه آن را دریافت کنید ، این کد را درون مطلب یا برگه ی خود قرار داده و از آن لذت ببرید .

  نمایش بعد از هر مطلب به صورت خودکار

  این گزینه مناسب وبلاگ ها و وب سایت هایی است که مطلب حرف اول را در آن ها می زند ! bloom به شما اجازه می دهد که فرم عضویت خود را به صورت خودکار بعد از هر مطلب یا برگه نمایش دهید . یکی از قابلیت های جالب این حالت ، امکان تعریف فرم های مختلف بر اساس دسته مطلب می باشد . به این معنا که مثلا برای دسته اول فرم آبی نمایش داده خواهد شد و برای دسته دوم فرم قرمز ! این حالت نمایش باعث می شود که کاربر بدون حواس پرتی از مطلب شما لذت برده و پس از پایان مطالعه در خبرنامه شما عضو شود .

  نمایش به صورت ابزارک در جایگاه های مختلف

  ستون های کناری و فوتر ، همیشه یکی از بهترین مکان ها برای نمایش فرم عضویت در خبرنامه بوده و هستند . افزونه bloom به شما اجاه می دهد که در هر جایگاه ابزارکی که می خواهید فرم عضویت در خبرنامه را نمایش دهید . هر چقدر که می خواهید از این نوع فرم را ایجاد کنید و در مکان دلخواه خود نمایش دهید .

  قفل محتوا برای اجبار به عضویت

  با استفاده از افزونه Bloom قادر خواهید بود که ، محتوایی را از دید بازدید کنندگان خود پنهان کرده و تنها در صورتی به آن ها اجازه دیدن محتوا را بدهید که کاربر در خبرنامه شما عضو شود . این روش یک روش کارآمد برای افزایش تعداد اعضای خبرنامه می باشد . bloom به عنوان یک دیوار عمل کرده و تنها در صورتی از بین می رود که کاربر عضو خبرنامه شده باشد . با این روش نیز بازدید کنندگان اتفاقی شما ، به کاربرانی وفادار برای شما تبدیل خواهند شد .

  فعال گرهای خودکار برای نمایش پاپ آپ و چسبان !

  نه تنها وب سایت ها ، برگه ها و مطالب مختلف به فرم های عضویت با طراحی های مختلف احتیاج دارند ، بلکه اکثر اوقات نیاز است که فرم عضویت در یک زمان و مکان خاص برای بیشترین تاثیر به کاربر نمایش داده شود . فعال گرهای زیر به شما اجازه می دهند که بهترین زمان و مکان را برای نمایش یک فرم عضویت تنظیم کرده و آن را به کاربر نمایش دهید .

  وقفه زمانی

  زمانی را برای وقفه قبل از نمایش فرم چسبان و یا پاپ آپ مشخص کنید . به این معنا که مثلا فرم عضویت پس از ۲۰ ثانیه حضور کاربر در سایت به وی نمایش داده خواهد شد .

  انتهای مطالب

  به Bloom اجازه دهید که به صورت خودکار پس از پیمایش کاربر به انتهای مطلب و یا برگه ، فرم عضویت را نمایش دهد . به کاربران خود با استفاده از این فعال گر ، یک پیشنهاد دوستانه ارائه دهید !

  بعد از اسکرول

  با استفاده از این فعال گر هوشمند قادر خواهید بود که فرم عضویت خود را تنها پس از پیمایش(اسکرول) مقدار دلخواه از صفحه توسط کاربر ، به او نمایش دهید .

  بعد از ارسال دیدگاه

  اگر یک کاربر برای مدت طولانی (قابل تنظیم) روی سایت شما فعالیتی نداشته باشد ، این فعال گر ، فرم عضویت را به وی نمایش خواهد داد . این کار باعث جلب توجه بیشتر کاربر به فرم شما می شود .

  بعد از خرید

  این فعال گر پس از خرید موفق یک محصول ، فرم عضویت در خبرنامه را به کاربر نمایش خواهد داد . احتمال عضویت بازدید کنندگانی که از شما خرید می کنند بسیار بیشتر از سایر افراد است .

  بعد از عدم فعالیت

  اگر یک کاربر برای مدت طولانی (قابل تنظیم) روی سایت شما فعالیتی نداشته باشد ، این فعال گر ، فرم عضویت را به وی نمایش خواهد داد . این کار باعث جلب توجه بیشتر کاربر به فرم شما می شود .

  هماهنگی کامل با ۱۲ سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ

  Bloom با ۱۲ ارائه دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ و ارسال خبرنامه هماهنگ است . سرویس شما در این لیست نیست ؟ نگران نباشید ، می توانید هر نوع سیستمی را به این افزونه اضافه کنید . افزونه Bloom امکان دریافت ایمیل ها برای خبرنامه فیدبرنر را نیز دارا می باشد .

  طراحی زیبا و منحصر به فرد فرم های عضویت

  یک فرم عضویت درست طراحی شده و هماهنگ با ظاهر سایت شما ، یک عامل بسیار مهم و تعیین کننده در جلب اعتماد کاربران محسوب می شود . افزونه Bloom با تنظیمات بی شمار و ساده خود ، به بهترین شکل ممکن با ظاهر فعلی سایت شما هماهنگ خواهد شد . فراموش نکنید که تک تک بخش ها را می توانید به صورت کامل شخصی سازی کنید .

  شروع کار با بیش از ۱۰۰ قالب آماده

  افزونه Bloom با ۱۵۵ قالب آماده ارائه شده است که به شما این امکان را می دهد که خیلی سریع فرم دلخواه خود را ساخته و از آن در وب سایت خود استفاده کنید . کلیه قالب های آماده امکان شخصی سازی کاملا را در اختیار شما قرار می دهند ، بدون حتی یک خط کد نویسی !

  امکان نمایش فیلد ها در سه مکان مختلف

  با توجه به نوع فرم عضویت ، قادر خواهید بود که فیلد های مربوط به اطلاعات کاربر را در سه مکان مختلف شامل پایین ، راست و چپ نمایش دهید . کافی است مکان نمایش را انتخاب کنید ، بقیه کارها توسط افزونه Bloom انجام خواهد شد .

  امکان شخصی سازی کادرها و لبه ها

  می توانید به راحتی رنگ و استایل هر یک از لبه ها و کادرهای فرم خود را ویرایش کنید . همچنین قادر خواهید بود که حد فاصل توضیحات و فیلد ها را با اشکال مختلف و زیبا نمایش دهید .

  امکان تنظیم مکان نمایش تصویر

  شما می توانید که به فرم های عضویت ، تصویری برای تاثیر بیشتر اضافه کنید ، همچنین به راحتی می توانید مکان نمایش تصویر را از بین گزینه های راست ، چپ ، بالا و پایین مشخص نمایید .

  امکان انتخاب بی نهایت رنگ بندی

  علاوه بر رنگ کادر ها ، متن ها و متن فیلد ها شما قادر خواهید بود که رنگ تک تک بخش های هر فرم را بنا بر سلیقه و نیاز خود ویرایش کنید . این امکان باعث هماهنگی هر چه بیشتر فرم های عضویت با ظاهر فعلی سایت شما خواهد شد .

  تنظیمات استثنایی برای نمایش هدفمند فرم ها

  تنظیمات نمایش به شما این امکان را می دهد که مکان و زمان نمایش هر فرم را برای حداکثر تاثیر روی مخاطب ، مشخص کنید . می توانید تعیین نمایید که یک فرم تنها در یک دسته خاص نمایش داده شود ، فرم دیگر فقط در صفحه اصلی و فرم دیگر در صفحه محصولات و … . فراموش نکنید که شما می توانید بی نهایت فرم عضویت با تنظیمات دلخواه داشته باشید و از آن ها در برگه ها ، زمان و مکان دلخواه خود استفاده کنید .

  فعال گرهای خودکار برای نمایش فرم ها

  در بخش تنظیمات نمایش می توانید فعال گر های هر فرم عضویت را مشخص کنید ، تا زمانی که شرایط کاربر با شرایط تعریف شده یکی شد فرم نمایش داده شود .

  نمایش هدفمند در پست های سفارشی و دسته بندی ها

  در صفحه تنظیمات نمایش افزونه Bloom می توانید مشخص کنید که یک فرم مثلا تنها در مطالب دسته یک نمایش داده شود . هم چنین امکان تعریف نمایش در صفحه های مربوط به پست های سفارشی نیز وجود دارد .

  امکان ایجاد محدودیت نمایش در مطالب و برگه ها

  یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد Bloom ، امکان غیر فعال سازی آن در مطالب و یا برگه های دلخواه است . به عنوان مثال اگر در یک مطلب از کد کوتاه برای نمایش فرم استفاده می کنید دیگر نیازی نیست که پاپ آپ هم در آن نمایش داده شود .

  پیشخوان افزونه Bloom

  افزونه Bloom با داشتن پنل تنظیمات حرفه ای و کاملا فارسی ، به شما امکان مدیریت بخش های مختلف را می دهد . کار با این پنل تنظیمات بسیار لذت بخش و راحت است . کافی است اقدام به ساخت یک فرم جدید کرده و یا فرم های قبلی را ویرایش کنید ، لازم به ذکر است در این پنل ، مکانی تحت عنوان “آمار و اطلاعات” وجود دارد که اطلاعات دقیقی از تعداد نمایش هر فرم و تعداد افراد عضو شده را نمایش می دهد .

  افزایش ضریب عضویت کاربران با تست A/B

  توسط این قابلیت می توانید یک فرم را برای پیدا کردن بهترین حالت مورد آزمایش قرار دهید . به این معنا که مثلا از یک فرم چند کپی تهیه کرده و با تغییر متن و رنگ های هر یک کپی ها به رنگ ها و متن های مختلف بهترین حالتی را که کاربران بیشتری به آن جذب شده است را انتخاب می نمایید . نگران نباشید ، همه چیز توسط افزونه Bloom انجام می شود و شما فقط نظارت می کنید !

  ارائه آمار دقیق از تعداد نمایش هر فرم و عضویت کاربران

  تقزیبا غیر ممکن است که بدون داشتن اطلاعات کامل در مورد یک فرم عضویت ، میزان موفقیت آن را ارزیابی کرد ، به همین دلیل در قسمت مدیریت افزونه ، امکانی را برای شما فراهم کرده ایم که با استفاده از آن ، آمار و اطلاعات دقیقی از تعداد نمایش هر فرم و تعداد عضویت کاربران در بازه های زمانی متفاوت ، در اختیار شما قرار می گیرد .

  درون ریزی و برون بری اطلاعات افزونه

  این قابلیت امکانی را برای شما فراهم می کند که به واسطه آن ، از تنظیمات فعلی و اطلاعات خود فایل پشتیبان تهیه کرده و در صورت نیاز آن را بازیابی کنید . همچنین از این قابلیت می توانید برای انتقال تنظیمات به سایتی دیگر استفاده نمایید .

  همراه با ۱۲۰+ فونت فارسی و استاندارد

  برای اولین بار در ایران این افزونه ، همراه با بیش از ۱۲۰ فونت فارسی استاندارد ارائه شده است . این فونت ها بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی برای قسمت های مختلف فرم قابل استفاده می باشند . کافی است نوع فونت را انتخاب کنید تا افزونه باقی کارها را برای شما انجام دهد . همچنین بارگذاری این فونت ها، هیچ تاثیری در تاخیر بارگذاری سایت شما نخواهد داشت.

  طراحی کاملا واکنشگرا و رتینا

  ما هنگام طراحی این افزونه ، به نیاز شما برای نمایش فرم های عضویت در کلیه دستگاه ها فکر کرده ایم . فرم های عضویت افزونه Bloom و پیشخوان آن ، به صورت کامل واکنش گرا بوده و در کلیه دستگاه های ارتباطی به خوبی نمایش داده می شوند .

  7 دیدگاه


  1. ورمی کمپوست بیوتوپراق

   سلام… نمونه سایتهایی که با این افزونه طراحی شده رو ممنون میشم معرفی کنید.. همچنین این افزونه از چه منابعی توانایی جمع آوری اطلاعات داره؟ بازم ممنون


   1. msz.zarei مدیریت سایت

    سلام خدمت شما.
    پیشنمایش آنلاین فارسی هنوز به صورت کامل راه اندازی نشده است. اما شما می توانید دو نمونه فرم خبرنامه را در آدرس زیر مشاهده کنید.
    همچنین پیشنمایش کامل نیز بر روی همین آدرس راه اندازی خواهد شد.
    علاوه بر آن، امکان تست آنلاین و پنل تنظیمات افزونه برای کسانی که می خواهند قبل از خرید، تست انجام دهند هم فراهم خواهد شد.
    اینجا کلیک کنید


   2. msz.zarei مدیریت سایت

    منظور از منابع رو متوجه نشدم.
    این خبرنامه تحت سرویس هایی که در توضیحات موجود است کار می کند.همچنین امکان اتصال به فرم HTML و فیدبارنر هم دارد. سرویس هایی نظیر MAILCHIMP و … باید حساب داشته باشید تا کسانی که در خبرنامه شما عضو می شوند، در لیست حساب شما ثبت گردد. آمار ها و اطلاعات را هم در افزونه می توانید مشاهده کنید و لیست ایمیل ها را در حساب سرویس دهنده. چون شما در این افزونه نمی توانید ایمیل ارسال کنید.
    1. پیمان خریدار پوسته

     در قسمت html ش چی نوشته بشه میشه یکم بیشتر راهنمایی بفرمایید؟


    2. msz.zarei مدیریت سایت

     ببینید،شما به عنوان مثال از فیدبرنر گوگل‌استفاده میکنید،بعد از تایید مراحل و ساخت لینک فید،یک کد یا لینک بهتون میده که با قرار دادنش در قالب،فرم رو نمایش میده.حالا شما میتونید قالب های متعددی برای خبرنامه ایجاد کنید(توی نت هم زیاد هست). توی قالب html خودتون،لینک خبرنامه رو قرار بدید.حالا کد html رو در افزونه وارد کنین.
     در حقیقت شما فرم دلخواه html خبرنامه رو میتونید در افزونه وارد کنید

  نظری بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *