مارکت هیگز پوست انداخت!

با سلام خدمت همه کاربران و دنبال کنندگان مارکت هیگز.

قطعا در جریان سایت هیگز هستید که حدود ۱ سالی هست که از سرویس خارج شده بود . هیچ گونه خدمات فروش قالب را ارائه نمی کرد. طی یک زمان بندی کوتاهی نیز سایت را با حداقل قیمت به یک مشتری وفادار عرضه کردیم که هم برای فروش سایت و هم بعد از گذشت ۱ سال و برگشت دوباره، دلایلی را داشتیم.

خوشبختانه بعد از منصرف شدن از تصمیمی که داشتیم، شروع به تغییر رویه سایت کردیم و سعی کردیم بخش های بهتری و رابط کاربری ساده تری را جایگزین کنیم. به همین دلیل کی قالب پایه را انتخاب کرده و تغییرات اساسی ( از فریمورک، شخصی سازی ها، دسترسی ها و هماهنگی ها ) در آن اعمال کردیم تا به نتیجه نهایی برسیم. اکنون که کار قالب تقریبا نهایی شده است ، شروع به بروزرسانی قالب ها می کنیم. هنوز در قسمت هایی از قالب سایت باگ هایی دیده می شود که قدم به قدم در جهت رفع آنها، بهینه سازی و افزایش سرعت اقدام می کنیم. بخش های مخلفی را به سایت اضافه خواهیم کرد.

آنچه در نسخه جدید مارکت هیگز ارائه شده است، یکپلرچه سازی بخش پشتیبانی سایت و راهنمای قالب ها هست. این بخش در آینده تکمیل خواهد شد و کاربران هم اکنون نیز می توانند در بخش پشتیبانی سوالات خود را مطرح کنند.

بخش دیگر سایت همان آموزش قالب ها هست که این قسمت نیز به زودی تکمیل می گردد و هم از طرف خود سایت و هم از طرف دیگر کاربران می تواند مطالب و راهنما و آموزش ها را قرار داد. علاوه بر قالب ها، افزونه هایی نیز در سایت در بخش مارکت قرار خواهند گرفت.

راهنمای استفاده از سایت نیز در حال تکمیل است تا کاربران برای مراجعه به قسمت های مختلف سایت سردرگم نشده و به راحتی بتوانند مطالب خود را پیدا کنند.

منتظر دیدگاه ها و نظرات شما در جهت تکمیل سایت هستیم. شما می توانید تمامی نظرات خود را در جهت ارائه قالب های رایگان پریمیوم در سایت نیز ارسال کنید.

موفق و پیروزمند باشید.

اگر می خواهید از جدیدترین قالب ها، بروزرسانی و تخفیف های ویژه با خبر شوید، همین الان عضو خبرنامه شو:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

1354 نفر

msz.zarei

نزدیک به 5 سال در زمینه طراحی، ترجمه و راه اندازی سایت با وردپرس کار می کنم. بیشترین تمرکز در انتشار قالب های زیبا و اریجینال از الگانت تمز و تم فارست را داریم. هم اکنون علاوه بر ترجمه و شخصی سازی قالب وردپرس، طراحی و راه اندازی سایت های وردپرسی را نیز انجام می دهیم.

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *